25 października 2015

Manicure hybrydowy Semilac Classic Nude 004 w macie + zdobienie sweterkowe


Jesień rozgościła się u nas na dobre. Swetry, ciepłe skarpetki i gorąca herbata z imbirem jest moim codziennym, nieodłącznym elementem dnia. Mój manicure hybrydowy również wpisuje się w jesienny klimat. Na paznokciach zagościło 'sweterkowe' zdobienie. W tamtym roku zdobienie to było hitem, mimo to, nie zdążyłam wykonać go na swoich paznokciach. Moja przygoda z hybrydą dopiero się rozpoczynała i nie w głowie mi były takie skomplikowane zdobienia :) Oczywiście z perspektywy czasu to zdobienie w ogóle skomplikowane nie jest. Wystarczy trochę cierpliwości i czasu, a piękny 'sweterkowy' wzór zagości na naszych paznokciach.


Manicure hybrydowy wykonany oczywiście Semilacami od Diamond Cosmetics. Kolor jaki użyłam to przepiękny, klasyczny nudziak Classic Nude 004. 'Sweterkowy' wzór robiłam sondą (można ją zastąpić pędzelkiem do zdobień lub wykałaczką). Wykonując to zdobienie nie należy się spieszyć. Za każdym razem jak chciałam podgonić z czasem to coś mi nie wychodziło. Aby zdobienie było bardziej widoczne nałożyłam ok. 3 warstwy. Każdą oczywiście dobrze utwardziłam. Całość wykończyłam top coat matowym również od Semilaca.


Classic Nude 004 matowy możecie zobaczyć również bez sweterkowego zdobienia tutaj > KLIK <, a wykończony z połyskiem tutaj > KLIK <.


I jak Wam się podoba takie zdobienie?  
5 komentarzy:

Masz pytania? Podobał Ci się post? Zostaw komentarz :)