10 maja 2017

Manicure hybrydowy - Cosmetics Zone 217 Blueberry Jam + naklejki wodne pop art


Paznokcie pomalowałam lakierami hybrydowymi Cosmetics Zone. Jako bazę pod naklejki wodne wykorzystałam lakier w kolorze PST1 Malaga. Wolne od naklejek paznokcie pomalowałam natomiast kolorem 217 Blueberry Jam, który postanowiłam wykończyć matowym topem również od CZ.

Paznokcie w stylu pop art chodziły mi po głowie od dawna. Zdobienie w tym stylu przekładałam jednak z tygodnia na tydzień wiedząc, co mnie czeka. Nie należy ono bowiem do prostych zdobień – pełno w nim małych szczegółów, z którymi nawet ja mogłabym sobie nie poradzić. I tym oto sposobem poszłam na łatwiznę – kupiłam naklejki wodne i to nie tylko w stylu pop art! Mogę Was zapewnić, że ten sposób ozdabiania paznokci będę często wykorzystywać. Naklejki wodne pozwalają w szybki sposób odmienić każdy manicure. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie czują się na siłach do ozdabiania swoich paznokci ręcznie, bądź nie mają na to po prostu czasu. Zapewniam Was, to uzależniające :)

Paznokcie pomalowałam lakierami hybrydowymi Cosmetics Zone. Jako bazę pod naklejki wodne wykorzystałam lakier w kolorze PST1 Malaga. Wolne od naklejek paznokcie pomalowałam natomiast kolorem 217 Blueberry Jam, który postanowiłam wykończyć matowym topem również od CZ. Jak Wam się podoba to zdobienie? W następnym poście opiszę, jak dokładnie korzystać z naklejek wodnych :)
Jestem na:


          

  

Zdobienie na hybrydzie Cosmetics Zone
Paznokcie pomalowałam lakierami hybrydowymi Cosmetics Zone. Jako bazę pod naklejki wodne wykorzystałam lakier w kolorze PST1 Malaga. Wolne od naklejek paznokcie pomalowałam natomiast kolorem 217 Blueberry Jam, który postanowiłam wykończyć matowym topem również od CZ. Jak Wam się podoba to zdobienie?
Paznokcie pomalowałam lakierami hybrydowymi Cosmetics Zone. Jako bazę pod naklejki wodne wykorzystałam lakier w kolorze PST1 Malaga. Wolne od naklejek paznokcie pomalowałam natomiast kolorem 217 Blueberry Jam, który postanowiłam wykończyć matowym topem również od CZ. Jak Wam się podoba to zdobienie?
Paznokcie pomalowałam lakierami hybrydowymi Cosmetics Zone. Jako bazę pod naklejki wodne wykorzystałam lakier w kolorze PST1 Malaga. Wolne od naklejek paznokcie pomalowałam natomiast kolorem 217 Blueberry Jam, który postanowiłam wykończyć matowym topem również od CZ. Jak Wam się podoba to zdobienie?Moje inne zdobienia: 


Paznokcie nieozdobione pomalowane są lakierem w kolorze 027 Cavansyt. Bazę pod zdobienie stanowi kolor PST2 Bright Lilac a do wyrysowania linii wykorzystałam czarny lakier w kolorze 033 Black Cat. Do samego zdobienia użyłam kolory: 217 Blubery Jam, 025 Overripe Eggplant, 047 Aventurine Blue, PST13 Pistachio oraz wspomniany już wyżej 027 Cavansyt.     Tym razem folię transferową postanowiłam połączyć ze stemplami. Do tego zdobienia wykorzystałam pistacjowy lakier od Cosmetics Zone PST 13 Pistachio, który rozjaśnił cały manicure. Jako bazę pod zdobienie użyłam lakieru 033 Black Cat, a samych folii wykorzystałam aż 3 w różnych odcieniach niebieskiego. Na całość nałożyłam odbity stempel i pokryłam moim ulubionym ostatnio matowym topem.     Użyłam 2 podstawowych kolorów: czarnego Black Cat 033 i białego Intense White 003. Oczywiście robiłam jeszcze różne kombinacje z tych dwóch kolorów, tak aby uzyskać różne odcienie szarości. Całość pokryłam matowym topem.

1 komentarz:

  1. ale świetne wzory, mogłyby być bardziej wyraźne ale i tak są super. Ostatnio widziałam na instagramie semilaca że są organizowane warsztaty pop art :)

    OdpowiedzUsuń

Masz pytania? Podobał Ci się post? Zostaw komentarz :)