14 listopada 2015

Tusz do rzęs Wibo Growing Lashes - recenzcja


Tusz do rzęs to podstawowy element w mojej kosmetyczce. Gdybym miała wybrać spośród wszystkich kosmetyków do makijażu tylko jeden, którym mogę się pomalować, byłby to właśnie tusz do rzęs. Obejdę się bez podkładu, bronzera czy też cieni do brwi... no ale maskara musi być :) Tusz do rzęs od Wibo towarzyszy mi już jakiś czas. Z racji tego, że długo go używam i wcale nie szukam jego zamienników, postanowiłam podzielić się z Wami moją recenzją. Korzystając z promocji – 49% w Rossmannie uzupełniłam także swoje zapasy tego tuszu. Nie ukrywam, że za taką cenę teoretycznie nie ma czego oczekiwać, ale nie skreślajcie go od razu. Ja jestem nim mile zaskoczona. Zapraszam na dalszy ciąg posta.


Growing Lashes Stimulator Mascara – Maskara pogrubiająca, stymulująca wzrost rzęs

Najnowszej generacji maskara stymulująca wzrost rzęs z innowacyjną szczoteczką
-pogrubiający i wydłużający tusz do rzęs
-posiada właściwości zapobiegające obumieraniu torebek włosowych
-stymulujące intensywny wzrost rzęs


Cena: 10 zł
pojemność: 8g


Maskara ta, zamknięta jest w wygodnym opakowaniu. Posiada silikonową szczoteczkę, która dociera nawet do najkrótszych rzęs. Konsystencje ma dla mnie idealną. Nie jest zbyt 'mokry,' dzięki czemu nie odbija mi się na górnej powiece (z czym zetknęłam się w innych tuszach). Z biegiem czasu konsystencja tuszu nie ulega zmianie. Maskara ładnie wydłuża i podkręca rzęsy. Zbytniego pogrubienia ani stymulacji czy odżywienia moich rzęs nie zauważyłam. Jednak nie oczekuje tego akurat od tego typu kosmetyku. Uwielbiam rzęsy ekstremalnie wydłużone a przy tym przesadnie nie sklejone. Ten tusz mi to daje.

Maskara po paru godzinach od pomalowania nią rzęs delikatnie się osypuje. Nie wygląda to jednak bardzo źle, a wiadomo, że i tak co chwilę się przeglądamy w lusterku.


Jak dla mnie jest to produkt godny polecenia. Tani i dobry zarazem. Warto go przetestować :)


A Wy używałyście tego tuszu do rzęs? Jak się u Was sprawdził?
PS Moje paznokcie pomalowane są pięknym lakierem również od Wibo > KLIK <.

 

3 komentarze:

Masz pytania? Podobał Ci się post? Zostaw komentarz :)