29 grudnia 2015

Sylwestrowa girlanda - do druku


bunting happy new year

Przyszedł czas na ostatni wpis w tym roku. Będzie on poświęcony dekoracji domu/mieszkania na Sylwestra. Lubię takie tematyczne dodatki, które fajnie podkreślają obchodzone przez nas święto. Przygotowałam dla Was Sylwestrową girlandę. Girlanda ozdobi i doda klimatu zarówno sylwestrowej zabawie dziecięcej jak i domówce. Co o niej sądzicie?Sylwestrowa girlanda znajduje się na moim dysku google. Zapisana jest w formacie PDF a jej wielkość odpowiada kartce A4. Wystarczy ją pobrać i wydrukować, a potem już tylko powiesić na ścianie i czekać na sylwestrową zabawę;) Oczywiście możecie ją pobrać za darmo. Wystarczy kliknąć na odpowiednie części girlandy lub na napis 'pobierz tutaj' pod każdą z nich. Girlanda składa się aż z 6 stron A4. Grafiki podpisane są kolejno tak, aby nie zapomnieć o żadnej. Po kliknięciu na nie, automatycznie zostaniecie przeniesieni na mój dysk google. Stamtąd wystarczy już tylko pobrać odpowiednie grafiki.Wskazówki:

  • Przed wydrukiem ustaw na drukarce najwyższą jakość wydruku. Zwykle do wydruku posterów sięgam po grubszy papier ale myślę, że wystarczy tutaj zwykły papier ksero. Papier o większej gramaturze jest sztywniejszy i trudniej będzie skleić naszą girlandę.

  • Kolejne części girlandy wytnij zdecydowanym, długim ruchem nożyczek. Sprzyja to estetyce wycięcia.

  • Po wycięciu odpowiednich części zegnij każdy element girlandy tak jak wskazuje obrazek niżej. Ta zgięta część służy do późniejszego przyklejenia poszczególnych części girlandy do sznurka / wstążki.   Krok po kroku:
  1. Wytnij poszczególne części girlandy.
  2. Zegnij element w miejscu przerywanej linii.
  3. Posmaruj lewą stronę (tył) krótkiej części wyciętego elementu klejem.
  4. Przyklej element do sznurka w odpowiedniej kolejności.


Pobierz: 

1.2.3.


4.
5.


6.

Jeśli podobają Ci się moje DIY grafiki / pomysły to zachęcam do polubienia mojego Facebooka. Będziesz wtedy na bieżąco z nowymi postami na blogu :) 

happy new year bunting


Już dzisiaj chciałam Wam życzyć udanej zabawy Sylwestrowej oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz pytania? Podobał Ci się post? Zostaw komentarz :)