25 września 2016

Recenzja - Baza i Top High Definition od Hean


Hean diamentowa baza i top

Jako zwolenniczka hybryd, rzadko na swoich dłoniach wykonuję klasyczny manicure. Po zwykłe lakiery do paznokci sięgam dopiero, gdy chce aby moje paznokcie odpoczęły trochę od manicure'u hybrydowego. Kwestia ta, zupełnie inaczej przedstawia się na moich stopach. To tam króluje klasyczny pedicure, a technika hybrydowa nie ma miejsca bytu. Dlaczego? Znalazłam produkty, które pozwalają cieszyć się nienagannym klasycznym pedicure'm aż do 4 tygodni! Mowa oczywiście o bazie i topie High Definition od firmy Hean. Bliżej opiszę ich działanie w dalszej części posta.
Hean Diamond Hard Base High Definition - Bazowy utwardzacz diamentowy pod kolorowy lakier


Co obiecuje producent:

Wzmacnia i chroni paznokcie przed przebarwieniami. Wygładza nierówności płytki paznokci, zwiększa przyczepność lakieru i przedłuża trwałość. Zawiera prawdziwy diament w proszku.


Cena: 9,99 zł
Pojemność: 12 ml


Moja opinia:

Baza zamknięta jest w przezroczystej buteleczce, dzięki czemu mamy kontrolę nad tym, ile dokładnie pozostało w niej produktu. Ma wygodny pędzelek, bardzo dobrze wyprofilowany. Lakier ma rzadką konsystencję, ale nie na tyle żeby zalewał skórki podczas malowania. Bardzo dobrze się poziomuje, nie zostawia smug i bardzo szybko wysycha. Ma subtelny, mleczny odcień, który jest widoczny również na paznokciach. Wygładza delikatne nierówności płytki paznokcia, a przez swoją mleczną barwę podbija kolorowe lakiery. Baza chroni nasze paznokcie przed przebarwieniami, a także przedłuża żywotność naszego manicure. Produkt naprawdę godny polecenia.

  

Hean Diamond Top Coat High Definition - Nawierzchniowy lakier utwardzający z prawdziwym diamentem w proszku


Co obiecuje producent:

Poprawia trwałość lakieru do paznokci, zapobiega jego odpryskiwaniu i ścieraniu, ożywia kolor i nadaje niezwykły diamentowy połysk.


Cena: 9,99 zł
Pojemność: 12 ml


Moja opinia:

Top, tak samo jak baza zamknięty jest w przezroczystej buteleczce. Ma wygodny, ścięty na prosto, bardzo dobrze wyprofilowany pędzelek. Lakier ten jest przezroczysty, a jego konsystencja jest rzadka. Bardzo dobrze się poziomuje, nie zostawia smug i przede wszystkim nie ściąga lakieru. Na paznokciach pozostawia niezwykły połysk, porównywalny do topu hybrydowego. Moim zdaniem przyspiesza wysychanie kolorowego lakieru i ożywia go. Przedłuża trwałość zwykłego lakieru do paznokci.


  

Podsumowanie obu produktów:

Oba produkty bardzo dobrze spisują się na moim paznokciach. Testuje je od dawna i do tej pory nie znalazłam tak dobrej bazy i topu do klasycznego manicure. W połączeniu, znacznie poprawiają trwałość kolorowego lakieru, zapobiegają jego odpryskiwaniu a także szybkiemu ścieraniu się z wolnego brzegu paznokcia. Jak wiadomo, sama preferuję manicure hybrydowy, ale podczas przerwy czy do pedicure wykorzystuje tylko i wyłącznie te produkty. Mój pedi trzyma się z nimi 3-4 tygodnie! Zarówno baza, jak i top są naprawdę godne polecenia.Jestem na: 


          

  

Hean recenzja bazy do paznokci
baza i top do paznokci hean opinia o produktach, recenzje
top do paznokci hean recenzja, opinia o produkcie
hean kosmetyki recenzjaMoje inne recenzje:
      

                 

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. W sklepie internetowym hean (http://sklep.hean.pl/), w wybranych drogeriach Hebe lub w innych sklepach/drogeriach (szczegółowa rozpiska tutaj: http://hean.pl/gdzie.php) :)

      Usuń

Masz pytania? Podobał Ci się post? Zostaw komentarz :)